'değer verdiğiniz her şey için'

AB Broker

Araç Sigortaları

En geniş teminatları, en avantajlı primlerle sunmak hedefi ile Türkiye'nin önde gelen, sermayesi güçlü sigorta şirketleriyle teklif çalışarak en uygun alternatiflere ulaşmanızı sağlıyoruz.

 
  Kasko Sigortası

Zorunlu trafik sigortası karşı tarafın hasarlarını teminat altına alırken, kasko sigortası kaza durumunda sizin aracınızı güvence altına alır.

Kasko teminatları, aracınızın hasara uğraması, çalınması ve benzeri gibi durumları kapsar. Kasko bedeli de bu nedenle sigorta poliçenizin kapsamına göre değişir.

Kasko hesaplama ile araç kasko değeri ve primini öğrenmek ve kasko teklifi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.
 

 
  Motorsiklet Kaskosu

Kasko teminatlarının yanı sıra fabrika çıkışında ya da sonradan ilave edilmiş aksesuarlar, bedeli poliçede belirtilmek kaydıyla teminat altındadır.

Ayrıca, poliçedeki standart teminatlara ek olarak uygun prim karşılığında yan ve arka çantalar için aksesuar teminatı ile kask ve koruma kıyafetleri teminata dahil edilebilmektedir.
 

 
  Trafik Sigortası

Trafik sigortasının kapsamına göre ödenen prim miktarı farklılık gösterebilir.
Karşı taraf, üçüncü kişiler ve kamu mallarına verilen zararlar, poliçenin ödeme kapsamına girer. Örneğin, yolda seyir halindeyken bir elektrik direğine çarparsanız ya da kaza sırasında yol tabelasını devirirseniz bu hasarı sigorta şirketiniz sizin adınıza karşılar. Sadece kamu malları değil; dükkan, ev ve bahçe gibi üçüncü kişilerin malları da ödeme kapsamına girer.

Trafik Sigortası;

  • Vücutta oluşan hasar tazminatı
  • İlk yardım ve tedavi sırasında oluşan masraflar
  • Daha ciddi durumlarda hayatını kaybedenlerin defin ücretleri ve bu kişilerin bakmakla yükümlü olduğu yakınlarının tazminatı
  • Sakatlık ve tedavi sırasında oluşan maddi kayıplar
  • Çalışamaz raporu alanlar için tazminat ve güvenceleri kapsar
  • Karıştığınız kazada hatalı değilseniz fakat aksi iddia edilip dava ediliyorsanız avukat ve dosya masraflarınız da poliçe kapsamında karşılanır
  • Sigorta poliçelerinin kapsamı Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenen limitler dahilinde hazırlanır. Limitler araç başına 50 bin TL?ye kadar olan hasarı öder. Kaza başına ödeme miktarı ise 100 bin TL olarak belirlenmiştir. Trafik sigortası ana teminatları, ek teminatları, çeşitleri, hasarsızlık indirimi ve ek primler değişkendir. Araç modeline, sigorta şirketine göre farklı teklifler sunulur.
     
 
  İhtiyari Mali Mesuliyet

Limitsiz İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası, aracın kullanılmasından doğan maddi / hukuki sorumluluğu, Trafik Sigortası limitleri ile varsa Kasko Sigortası kapsamında yer alan, İhtiyari Mali Sorumluluk teminatı limitlerinin üzerinde kalan kısmını sınırsız olarak tazmin eder.