'değer verdiğiniz her şey için'

AB Broker

Konut Sigortaları

Konutunuzda, bina ve içerisinde yer alan eşyaları yangından hırsızlığa, depremden su baskınına kadar pek çok riske karşı güvence altına alabiliyoruz. Bina teminatının yanı sıra konutun içerisindeki eşyaları, elektronik cihazları, demirbaşları, değerli eşyalarınızı, komşularınıza karşı sorumluluklarınızı kapsayan genişletilmiş teminatlı konut sigortası evinizde tam bir güvence ortamını tesis ediyor.

Herhangi bir bina hasarının gerçekleşmesi durumunda çoğunlukla eşyalar da hasar görür. Bu nedenle konutların içerisindeki eşyalarla birlikte güvence altına alınması gerekir.

Ev sahibi veya kiracı olarak hem bina hem de eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz.

 
  Zorunlu Deprem Sigortası

DASK ?Deprem geçecek, hayat devam edecek? yaklaşımından yola çıkarak, deprem sonrasında vatandaşların yaşamının kaldığı yerden yeniden güvenle devam edebilmesini amaçlar.

Zorunlu Deprem Sigortası ile deprem ve depremden kaynaklanan yangın, infilak, yer kayması ve tsunami risklerine karşı sigortalı konut sahiplerine maddi güvence sağlar.

İster oturulamaz durumda ister kısmi hasarlı olsun, bina zararını en hızlı şekilde tazmin ederek, yaşamın normale dönmesine aracılık eder.

 
  Ortak Alan Sigortaları

Birlikte kullandığımız ortak yaşam alanlarımız olan site ve apartmanlarımızda her türlü riskle karşı karşıya kalınabiliyor.

Site/Apartman Ortak Alan Sigortası ile ortak yaşam alanınızı, yangından fırtınaya, yer kaymasından hırsızlığa karşı birçok riske karşı koruma altına alabilirsiniz.

Ortak Alan Sigortası, aidatların verimli bir şekilde harcanmasına, apartman ve site yöneticilerinin sorumluluklarını gönül rahatlığıyla yerine getirmesine katkı sağlar.